Kiep.pl znajdziesz tutaj:

POCZEKALNIA to tutaj pojawiają się kiepy, nim trafią na stronę główną.
Głosuj i wybieraj te najlepsze.

Aleksandra Domańska: Kościół to dla mnie mafia i barbarzyńcy

Aleksandra Domańska znana jest z tego, że mówi, co myśli bez zbędnego owijania w bawełnę i nie ulega presji bycia lubianą i kochaną przez wszystkich. Co to, to nie. Aktorka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, w ostatnich dnia po raz kolejny odpowiadała na pytania fanów. Jeden z nich zapytał, czy jest wierząca.

Domańska bardzo często komentuje to, co dzieje się w naszym kraju. Nie jest bierną wobec ważnych wydarzeń, które obecnie mają miejsce. Po głosowaniu w Sejmie ustawy nazywanej lex TVN aktorka napisała:

"Wczoraj w nocy zaczęłam się zastanawiać, czy powinnam mieć spakowaną jedną torbę z najważniejszymi rzeczami, aby w razie czego wsiąść w samochód i spieprzać, póki nie jest za późno. Bo walczyć to raczej nie będę".

Aleksandra Domańska odpowiada także na pytania swoich fanów. Jeden z nich spytał ostatnio, czy aktorka jest wierząca, dostał bardzo wyczerpującą odpowiedź. Domańska napisała, że Kościół, to dla niej mafia i barbarzyńcy i nie rozumiem, jak można słuchać mężczyzn, który nie potrafią mówić w sposób naturalny. Wyjaśniła, jak rozumie wiarę:

"Bóg/bogini jest dla mnie w roślinach, górach, morzach i oceanach, jest w oczach ludzi, którzy są miłosierni, w oczach każdego zwierzęcia, w wietrze, który całuje moją buzię, gdzieś pomiędzy nosem a ustami, w jakimś boskim/boginiowskim miejscu. Boga/Boginię znajduję w tańcu, muzyce, śpiewie i sztuce w ogóle. Ta. Sztuka to zdecydowanie miejsce boskie/boginiowskie. W całym istnieniu czuję bardzo coś, czego wiem, że nie ujmę umysłem. Wierzę, że był ktoś taki jak Budda i Jezus i że byli to wielcy nauczyciele."

Aktorka wyraziła także swoją opinię na temat czystości promowanej przez Kościół. - Czym jest czystość? Bo jeżeli czystością jest czystość rozumiana z perspektywy Kościoła katolickiego to nie mamy o czym rozmawiać. Jeżeli jakaś instancja mówi Ci, że najbardziej naturalna rzecz, nie tylko dla ludzi, ale dla wszystkich istnień jest grzechem, jest brudna, to wiedz, że coś się ku**a dzieje! - stwierdziła.

Punktów -12Sprostowanie

Serwis Kiep.pl działa już w sieci ponad 10 lat. Przez ten czas na stronę trafiło ponad 40000 memów, fotografii czy też filmików dodanych przez Was użytkowników, oraz przez naszą skromną redakcję. W ostatnim czasie na stronę trafiły dwa memy, które jak się później okazało, zawierały fałszywe informację.

Pierwszy z nich nosił nazwę "Bufet sejmowy jest otwarty w czasie pandemii?:"

Bufet sejmowy jest otwarty w czasie pandemii?
Jak sprawdził serwis demagog.org.pl właścicielem zdjęcia jest Agencja Gazeta, a fotografia ta została wykonana 21 października 2004 roku w sejmowej restauracji Hawełka.
Także informacja w tym "kiepie" okazała się fake newsem i niezwłocznie obrazek ten został usunięty z naszego serwisu www.kiep.pl oraz z naszego Fanpage na Facebooku "KIEP.pl"


Drugi obrazek który trafił na kiep.pl przez jednego z użytkowników kiep.pl nosił nazwę "Niezdrowy tryb życia sprzyja długowieczności?":

Bufet sejmowy jest otwarty w czasie pandemii?
Jak sprawdził serwis demagog.org.pl cytujemy: "Wynalazca bieżni – prawdopodobnie chodzi o inżyniera Williama Stauba – zmarł w wieku 96 lat, a nie 54 lat, jak czytamy w poście. Podano również, że rzekomo wynalazca gimnastyki zmarł w wieku 57 lat. Za ojca nowoczesnej gimnastyki uznawany jest Friedrick Ludwig Jahn, który zmarł w wieku 74 lat. Trudno jest zidentyfikować mężczyznę, którego określono mianem „mistrza świata w kulturystyce”. Podobnie rzecz się ma z „wynalazcą opium”, substancji używanej od wieków. Historia marki Nutella sięga do roku 1964, a produkowana jest przez firmę Ferrero. Wówczas jej właścicielem był Michele Ferrero, który zmarł w wieku 89 lat. Za to producent papierosów Winston – Bowman Gray Jr, szef firmy R.J. Reynolds Tobacco Company, która wyprodukowała pierwszą paczkę winstonów – zmarł w wieku 62 lat, a nie – jak sugeruje post – 102 lat. Z kolei za sukcesem alkoholu Hennessy Liquor stoi założyciel firmy Richard Hennessy, który zmarł w 1800 roku w wieku 76 lat, a nie – jak czytamy w poście – 98 lat. Natomiast prawdziwe są zawarte w poście informacje o śmierci piłkarza Diego Maradony i Jamesa Fullera Fixxa. Argentyński gwiazdor futbolu rzeczywiście zmarł w wieku 60 lat, ale – jak już wspomniano w tym tekście – był uzależniony od narkotyków i alkoholu. James Fuller Fixxa, dzięki któremu świat rozkochał się w bieganiu, rzeczywiście zmarł wieku 52 lat podczas joggingu."

Podobnie jak w poprzednim przypadku, informacja ta okazała się FAKE NEWSEM i niezwłocznie usunęliśmy tę grafikę z naszej strony www.kiep.pl, oraz z naszego Fanpage "KIEP.pl" na Facebooku. Również poinformowaliśmy użytkownika który tę grafikę dodał na nasz serwis o tym zdarzeniu, a na jego konto nałożyliśmy ostrzeżenie.

Drodzy użytkownicy, jeśli tworzycie czy też udostępniacie dalej memy, kiepy, demotywatory, filmiki itp, to warto jednak sprawdzić, czy informacje zawarte w nich należą do prawdziwych. My znów - administracja i moderacja serwisu Kiep.pl, będziemy częściej weryfikować źródła pochodzenia informacji, które zostaną udostępnione na naszej stronie.

Za Fejkowe informacje o których mowa w tym Sprostowaniu oczywiście PRZEPRASZAMY!

Punktów 1
reklama
reklama